Cukiernia

Patisserie Petit Delice

Doskonałe, domowe wypieki - bagietki, croissanty i brioche z wyśmienitą kawą na dobry początek dnia. Kruche z zewnątrz i miękkie jak chmurka wewnątrz kolorowe makaroniki, puszyste bezy oraz rozpływające się w ustach ptysie to mistrzowskie klasyki francuskiego cukiernictwa, wykonane z szczególną starannością oraz oryginalną recepturą.

W naszej patisserie, poczujesz się jakbyś właśnie popijał kawę z widokiem na Łuk Triumfalny.

Bar

Bar Eau de Vie

Kieliszek wybornego koniaku na wygodnej berżerze z okresu Ludwika XVI lub towarzyskie spotkanie przy najlepszych polskich i francuskich trunkach przy kontuarze - w klimatycznym barze Eau De Vie, w którym każdy znajdzie swój sposób na wieczorny relaks. Odkryj idealne miejsce wypoczynku oraz biznesowych spotkań, gdzie przy wybornym drinku możesz posłuchać przyjemnych dźwięków pianina lub zagrać w bilard.

Na początek dnia

Śniadania

Świeżo wypiekane pieczywo wedle tajnej receptury Szefa Kuchni, własnoręcznie tworzone konfitury oraz wytrawne pasty to dopiero początek tej przepysznej podróży. Poznaj nasze śniadaniowe propozycje i rozpocznij dzień przy wyśmienitej brioche z jagodowo-cytrynowym dżemem lub klasycznym omlecie francuskim, a zapewniamy – ten dzień będzie udany!

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie